GYVŪNŲ APŽIŪRA

Atliekamas pirminis išsamus gyvūno būklės įvertinimas. Sudaromas reikalingų tyrimų ir gydymo planas.

KONSULTAVIMAS

Visų kelionei į užsienį reikalingų dokumentų sutvarkymas, dietologo konsultacija.

PROFILAKTIKA

Skiepai, gyvūno pasų išdavimas, čipavimas, apsaugą nuo erkių ir kitų parazitų.

LABORATORINIAI TYRIMAI STOMATOLOGIJA

Dantų apžiūra, apnašų valymas, dantukų šalinimas.

CHIRURGIJA

Minkštųjų audinių chirurginės operacijos, navikų šalinimas.

ZOO PREKĖS

Šunų, kačių, graužikų, paukščių, roplių ir kitų gyvūnų pašarai bei priežiūros priemonės.

„Rigrisa“ veterinarijos klinika

Veterinaras, tai žmogus, kuriam galite drąsiai patikėti savo šeimos geriausių draugų – augintinių – sveikatą ir priežiūrą. Tai suprasdami teikiame rūpestingas veterinarijos paslaugas. „Rigrisoje“ dirbančios veterinarės nuolat tobulina savo žinias seminaruose, dalyvauja užsienio gamintojų parodose, kad jūsų augintiniams galėtų suteikti tik geriausią ir patikimiausią priežiūrą.

„Rigrisoje“ jūsų katėms ir šunims suteikiame apžiūrą, konsultuojame jus rūpimais klausimais, atliekame profilaktines procedūras, laboratorinius tyrimus ir gyvūnų stomatologijos bei chirurgijos procedūras. Nesvarbu, ar jūsų keturkojui reikės gydymo plano, kelionei į užsienį reikalingų dokumentų sutvarkymo, apsaugos nuo erkių, dantų apžiūros ar kitų procedūrų – esame čia, kad jūsų augintiniai gyventų žaismingą, sveiką ir pilnavertį gyvenimą.

„Rigrisa“ veterinarijos gydykla, tai ne tik vieta, kur rasite svarbiausias veterinarijos paslaugas, tačiau ir elektroninė gyvūnų prekių parduotuvė. Rigrisavet.lt atrinkome patikimas, kokybiškas ir klientų pamėgtas gyvūnų prekes katėms, šunims bei kitiems augintiniams.

Kodėl mus renkasi klientai?

„Rigrisa” veterinarijos gydykloje besilankantys pacientai mus mėgsta dėl kokybiško ir malonaus aptarnavimo, taip pat rūpestingų, nuoširdžių, savo srities specialisčių gydytojų ir teisingų paslaugų kainų. Siekiame išpildyti visus apsilankiusiųjų lūkesčius, todėl kiekvieną augintinį priimame su meile ir atsižvelgiame į unikalius poreikius.

Veterinarijos klinika „Rigrisa“ yra įsikūrusi J. Basanavičiaus g. 45A, Kybartuose, prie pagrindinės gatvės, todėl prireikus mus nesunkiai rasite ir pasieksite. 

Jeigu pastebėjote, kad jūsų šuo ar katė sunegalavo, pradėjo prasčiau jaustis, nedelsdami kreipkitės į veterinarijos kliniką. Užsiregistruokite vizitui Rigrisa veterinarijos gydykloje tel. nr.: 8 600 80 182. Laukdami vizito, pasistenkite gyvūną nuraminti, suteikite jam ramias ir saugias sąlygas.

Tiek šunims, tiek katėms atvykti profilaktinei apžiūrai pas veterinarą rekomenduojama kartą metuose arba dažniau, jei gyvūnas yra senas ar turi specialių poreikių. Taip pat dažniau reiktų atvesti jaunėlius, iki 4 mėn. amžiaus kačiukus bei šuniukas.

Taip, „Rigrisos“ veterinarijos klinikoje atliekame ir kačių bei šunų kailio ir nagų kirpimus.